Kontakt oss gjerne

Tlf.: 22 07 13 00

ordre@norma.as

 

Vi har åpent hverdager 08.30-16.00.

Ring oss om du har spørsmål om våre produkter, leveringstider etc

 

Ansatte:

Kai Solli
Administrerende direktør
Tlf. 909 16 555
kai@norma.as

Frode Larsen
Senior Advisor
Tlf. 400 08 200
frode@norma.as

Kjell Ivar Engebretsen

Salgssjef

Tlf. 905 63 239

kjell.ivar@norma.as

Henrik Pedersen
Kundekonsulent Jakt
Tlf. 22 07 13 00
ordre@norma.as

Vegard Jørgensen
Kundekonsulent Jakt
Tlf. 22 07 13 00
ordre@norma.as

Lars Mathisen

Kundekonsulent Jakt
Tlf. 22 07 13 00
ordre@norma.as

Hans Kristian Wear
Salg skytterlag
Tlf. 400 08 206

hans.kr.wear@norma.as

Terese Maristad
Salgsassistent

Tlf. 22 07 13 00
ordre@norma.as

Stian Haug

Key Account Manager

Tlf. 472 01 644

stian@norma.as

Lars Rasmus Sandvik

Økonomisjef

Tlf. 906 36 656

lars.rasmus@norma.as

Kari Fuglevåg

Økonomi/regnskap

Tlf. 917 94 895

kari@norma.as

Tove Berg

Markedsfører

Tlf. 916 06 427

tove@norma.as

Joakim Stensen

Logistikk- og innkjøpssjef

Tlf. 930 56 440

joakim@norma.as

Tore Kristiansen

Lagermedarbeider

Tlf. 992 56 980

tore@norma.as

Steinar Breivik

Driftskoordinator

Tlf. 481 77 768

steinar@norma.as

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.